• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Охорона життя та здоров"я дітей

Методичний кабінет базового (опорного) закладу дошкільної освіти з питань БЖД та ЦЗ


Методична тема : ''Комплексний підхід в реалізації завдань базового (опорного) з питань ЦЗ та БЖД закладу дошкільної освіти та визначення основних напрямів взаємодії''.
Мета і завдання:

Вивчення, узагальнення та розповсюдження досвіду роботи закладів дошкільної освіти міста, району з питань освітньої, методичної, організаційної роботи з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Організація та проведення зустрічей творчо працюючих вихователів, що вивчають питання безпеки життєдіяльності на міському (районному) та обласному рівнях. Налагоджування та розвиток творчих зв’язків з педагогічними колективами опорних закладів дошкільної освіти інших міст і районів, курсів, методичними кабінетами навчально-методичного центру з питань ЦЗ.

Сприяння впровадженню в освітній процес новітніх технологій навчання, навчальних планів та навчальних програм з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Проведення тематичних семінарів, відкритих занять, інструкторсько-методичних занять, показних заходів з підготовки та проведення «Дня цивільного захисту». Створення банку програмних, навчально-методичних, інформаційних та довідкових матеріалів, матеріалів перспективного педагогічного досвіду, зразків плануючої, облікової та звітної документації з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Презентація "Управління процесом організації роботи з БЖД в ЗДО".
Кiлькiсть переглядiв: 186