11.06.2018 "Знову літо до нас прийшло" тиждень фізкультури

2018-06-11

/Files/images/01/i.jpg

З 11.06.2018 по 15.06.2018 проводиться тиждень фізкультури "Знову літо до нас прийшло".

У плані заходів: фізкультурні розваги, бесіди валеологічого змісту, ігрова діяльність, спортивні естафети, рухливі ігри.

«Сонце, повітря та вода - наші найкращі друзі!»

Літній період - найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм людини, зміцнюють здоров'я та підвищують працездатність. Усі ці фактори використову­ються як самостійні засоби загартування організму. Вони підвищу­ють опірність організму до переохолодження та інфекційних захво­рювань, надають йому здатності пристосовуватися до різких метео­рологічних змін.
Під час занять на свіжому повітрі, при сонячній погоді посилюється ефективність впливу фізичних вправ. Вони виклика­ють у дітей позитивні емоції, підвищують функціональні можливості окремих органів і систем.