• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Правила прийому

Шановні батьки!

З вересня 2013 року здійснюється електронна реєстрація дітей до закладів дошкільної освіти району батьками або особами, які їх замінюють, чи районним реєстратором (за зверненням батьків), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою на сайті «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти»

/Files/images/registraciya.png

/Files/images/Shema-elektronnoyi-reyistratsiyi-do-ZDO.png

Адміністратор електронної реєстрації дітей для прийому в заклади дошкільної освіти Індустріального району:
Дубодєлова Ірина Олексіївна, методист методичного центру Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради.
Адреса: м.Харків, вул. Біблика, 26, к.10
Контактний телефон: (0572) 94-99-67
Графік прийому :
Вівторок: 10.00 - 13.00
П'ятниця: 14.00 - 16.45
Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому до закладів дошкільної освіти м. Харкова заявником мають бути надані наступні відомості (в тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотриманням вимог законодавства України):
Про дитину:
Прізвище, ім’я, по батькові.
Дата народження.
Заклад дошкільної освіти, який обрали батьки або особи, які їх замінюють.
Бажаний рік для зарахування дитини до ЗДО.
Адреса проживання.
Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва.
Інформація про наявність встановлених пільг.
Про батьків:
Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють.
Адреса зареєстрованого місця постійного проживання.
Контактні дані (телефон, електронна адреса).
  • Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо). Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.
  • Для підтвердження достовірності внесених відомостей заявник повинен упродовж 10 днів з дня подання електронної заяви звернутись до районного реєстратора з оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільги) або прикріпити до заяви сканкопії зазначених документів.Заявка, заповнена форма якої не відповідає за змістом оригіналам документів, відхиляється районним реєстратором.
  • Заявник має можливість обрати лише один заклад дошкільної освіти для реєстрації своєї дитини.

/Files/images/vz.jpg Документи, які необхідні для зарахування дитини:

У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення» заявник зобов’язаний упродовж 30 календарних днів подати завідувачу закладу дошкільної освіти окрім Направлення у даний заклад, виданого районним реєстратором, усі документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (зі змінами):
  • Заява батьків або особи, яка їх замінює.
  • Медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.
  • Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.
  • Свідоцтво про народження дитини.
  • Направлення Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради.

Згідно зі ст.12 Закону України "Про охорону дитинства" батьки несуть відповідальність про стан здоров"я дитини, її фізичний розвиток.
Відповідно до ст. 12,15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" медичні працівники, які проводять профілактичні щеплення, зобов"язані надавати об"єктивну інформацію особам, яким проводять щеплення, або їх законним представникам про ефективність профілактичних щеплень і можливі післявакцинальні ускладнення. Право на відмову від щеплень закріплене п. 18 Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом МОЗ України від 03.02.2006р. №48. У разі, якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених сторків у зв"язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів, вони можуть бути прийняті до закладу дошкільної освіти та відвідувати його. Питання про відвідування закладу дошкільної освіти дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно наказу МОЗ України №434 29.11.2002 та затвердженого цим наказом Примірного положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування закладу дошкільної освіти.

/Files/images/stock-vector--d-person-pointing-at-an-exclamation-mark-isolated-white-background-170830634.jpg Відповідно до Статуту комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №400 Харківської міської ради" -

п. 2.7. - за дитиною зберігається місце у ЗДО у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 календарних днів).

п.2.8. - відрахування дитини із закладу дошкільної освіти здійснюється:

* за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють;
* на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у ЗДО даного типу;
* у разі відсутності дитини без поважних причин більше двох місяців;

* у разі несплати за харчування дитини після встановленого терміну впродовж двох місяців.

п.2.9. - термін письмового повідомлення батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини - не менш, як за 10 календарних днів.

Кiлькiсть переглядiв: 207