09.01.2019 Цікавинки зимових прогулянок

Гарна погода дає можливість подарувати дітям задоволення від зимових радощів: прогулянок по мерехтливому снігу, що сяє на сонці, як коштовні самоцвіти, ліплення снігової баби, катання на санчатах, гри у сніжки.

Зимова прогулянка – це не тільки загартування,а і розвиток водночас.

Радимо почитати дітям

"...Біло, як біло, все біло… Аж сліпить очі!.. Е-е ні, не все: ось – та ось же! – на розмальоване інеєм дерево не поспішаючи, по-господарськи, всідається снігур… другий… третій… Червонобокі: прямо тобі, спілі яблука. Так і тягнеться рука зірвати. Ага, а біля ставка, глянь, скільки їх! Побігли… Стій же, стій!.. Не яблука то, і не снігурі – розпустила по вітру китиці свої калина. Листя ще з осені розгубила – розтринькала, а китиці… Китиці горять! А який смачний той вогонь – калина з морозу..." (Володимир Нагорняк)

Цікавинки зимових прогулянок

/Files/images/000001/145671014_4a.gif