• Сторінка практичного психолога

СТОРІНКА ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

/Files/images/18840182.png Пріоритетні напрями діяльності психологічної служби закладу дошкільної освіти:

• Розвиток емоційної сфери дітей.
  • Розвиток компонентів шкільної зрілості: розумового, мотиваційного, соціального, емоційно-вольового.
  • Психологічне забезпечення процесу адаптації дитини до умов закладу дошкільної освіти, профілактика дезадаптації.
  • Психологічна просвіта серед батьків, вихователів та інших учасників освітнього процесу.
  • Психологічний супровід дітей раннього віку.

/Files/images/2/DSCN0173.JPG /Files/images/2/DSCN0184.JPG /Files/images/2/DSCN0196.JPG

ОСНОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ В РОБОТІ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА Є:

• Здійснення діагностичного дослідження з метою виявлення можливих проблем розвитку(емоційна і пізнавальна сфери). Зокрема, здійснювати діагностику психологічної готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання у школі.
  • Здійснення корекційно - розвивальної роботи за потребою. Для проведення цієї роботи використовується програма «Когнітивний розвиток дітей старшого дошкільного віку», укладач Петриченко Т. В.
  • Надання консультаційної допомоги учасникам освітнього процесу.
  • Сприяння розвитку пізнавальних і творчих здібностей дітей. Для проведення цієї роботи використовується програма «Малі чарівники», укладач Маліна О. В.
  • Сприяння у профілактиці психічного виснаження і стресостійкості працівників.