Абетка безпеки малюків 2023/2024 навчальний рік

Дитинство — це унікальний період в житті людини. Саме у цей час формується здоров'я, відбувається становлення особистості. Досвід дитинства багато в чому визначає доросле життя людини. На початку шляху поруч з беззахисним довірливим малюком знаходяться головні люди в його житті – це батьки та вихователі.

Через невеликий життєвий досвід і особливості психіки, дітям загрожує більше небезпек – фізичних та психоемоційних, – ніж дорослим. Війна змушує змінювати звичну поведінку: щохвилини може бути повітряна тривога, яку ми не можемо контролювати. Саме тому важливо розвинути нові навики поведінки дітей під час перебування на вулиці або вдома.

Спільний проект «Діти + батьки + педагоги = безпека»

Вид проекту: довготривалий (2023/2024 навчальний рік), відкритий, колективний.

Мета: консолідація зусиль педагогів та батьків щодо мінімізації ризиків та збереження фізичного та психічного здоров"я дитини, формування у дітей уявлень щодо важливих правил безпеки під час війни..

Війна змушує нас адаптуватись та змінювати звичну поведінку, адже кожної хвилини може початись повітряна тривога чи артобстріл. Ми не можемо це проконтролювати чи бути впевненими, що цього не станеться протягом дня. Саме тому, формування ключових та стійких компетенцій у дошкільників, що дозволяють вберегти їхнє фізичне та психічне здоров’я – одне з головних завдань дорослих - педагогів та батьків.